Jesteśmy profesjonalistami zajmującymi się doradztwem i obsługą nieruchomości. Swoją działalność opieramy na specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu.
Analiza wartości nieruchomości w formie profesjonalnego operatu szacunkowego wykonanego przez rzeczoznawcę majątkowego z uprawnieniami państwowymi.
Pomagamy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Reprezentujemy kupującego lub sprzedającego w negocjacjach. Doradzamy przy określeniu ceny.
Zajmujemy się szeroko rozumianą obsługą nieruchomości. Nasza dewizą jest "Dbałość o wartość nieruchomości".
Obsługa nieruchomości dla zachowania ich sprawności i stałego wzrostu wartości. Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi, nieruchomościami komercyjnymi, obsługa najmu.
Wykonujemy dodatkowe usługi związane z nieruchomościami tj. analizy rynkowe, dokumentacje do wyodrębnienia lokali i ich samodzielności, inwentaryzacje techniczne.

Twórcą firmy, głównym rzeczoznawcą majątkowym i specjalistą od wycen jest Maciej Wełnicki, który ma duże doświadczenie w wycenie nieruchomości. Wykonywał oszacowanie wartość nieruchomości dla firm paliwowych, samorządów, deweloperów, wielu osób prywatnych. To otwarty specjalista, który chętnie Tobie pomoże.

Dzień dobry, nazywam się Maciej Wełnicki i zapraszam Cię do współpracy.

  • Firmę WELNICKI.PL - wycena i obsługa nieruchomości stworzyłem w 2008 roku, ale z rynkiem nieruchomości związany jestem od 2005 roku, wcześniej zawodowo zajmowałem się obsługą nieruchomości, pracując w trzech bankach komercyjnych.
  • Ukończyłem Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (który do dziś mile wspominam), specjalizowałem się w dziedzinie geodezji i szacowania nieruchomości. Nadal uważam, że uczelnia dobrze mnie przygotowała do kariery zawodowej, a przygoda z geodezją spowodowała, że do każdej wyceny podchodzę jak inżynier, od podstaw.
  • Dotychczas wykonałem kilkaset wycen, od małych nieruchomości o niedużych wartościach, do prestiżowych projektów deweloperskich o wartości wielu milionów.
  • Lubię dzielić się wiedzą ze swoimi Klientami, współpracownikami. Miałem okazję pomóc kilku osobom w rozpoczęciu kariery zawodowej na rynku nieruchomości, wspomagając ich w praktykach studenckich i zawodowych. Jako promotor prowadziłem z powodzeniem praktyki dla osób chcących zdobyć licencje na wykonywanie zawodów nieruchomościowych. Udzielam się także jako wykładowca w szkoleniach, kursach i studiach podyplomowych z dziedziny nieruchomości, które organizowały m.in. Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu.
  • Szczególnie interesuje mnie tematyka wpływu jakości obsługi nieruchomości na jej wartość, ukończyłem studia z zakresu zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa, zdobyłem licencje zarządcy nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami. Jestem zdania, że należy integrować zawody nieruchomościowe, rzeczoznawca majątkowy, który jest też zarządcą nieruchomości i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami lepiej analizuje rynek nieruchomości.
  • Dzięki bliskiej współpracy z jedną z największych poznańskich spółek zarządzających nieruchomościami miałem okazję uczestniczyć w zarządzaniu nieruchomościami o powierzchni ok. 240 tys. metrów kwadratowych. Bardzo sobie cenię te doświadczenia. Przez kilka lat byłem prezesem dwóch spółdzielni mieszkaniowych.
  • Sam też chętnie uczestniczę w szkoleniach, seminariach i konferencjach, bo wiedzy nigdy dość! Uczestniczyłem, w szkoleniach organizowanych przez Związek Banków Polskich (ZBP) i Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych (PFSRM) z zakresu wycen dla sektora bankowego
  • Ukończyłem szereg szkoleń organizowanych przez CCIM Institute z Chicago z zakresu analizy komercyjnych nieruchomości inwestycyjnych.
  • Zapraszam Cię do współpracy, możesz skorzystać z wielu lat moich doświadczeń i wciąż zdobywanej wiedzy zamawiając wycenę nieruchomości, zlecając usługę zarządzania lub pośrednictwa.

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.