Decyzję o inwestowaniu w nieruchomości warto poprzeć gruntowną i uporządkowaną wiedzą, warto skorzystać z usług specjalistów. Nie można wyzbyć się zupełnie ryzyka ale można je zminimalizować, dokładnie analizując i badając rynek nieruchomości, dlatego wykonujemy opracowania analityczne i koncepcje wykorzystania nieruchomości, analizy projektów deweloperskich, analizy stanu prawnego itp.

Wszyscy są uczestnikami rynku nieruchomości bezpośrednio lub pośrednio, każdy gdzieś mieszka, pracuje, wypoczywa, robi zakupy. Decyzje o wyborze miejsca do mieszkania, pracy czy inwestowania to często kluczowe decyzje życiowe lub biznesowe. Wysoka kapitałochłonność, mała płynność nieruchomości to istotne czynniki ryzyka inwestowania w nieruchomości.

Oferujemy wykonanie analiz i badania rynku w oparciu o dane ofertowe, transakcyjne i prognozy rozwoju rynku. Analizy wykonujemy stosując doświadczenia ekonomii, zarządzania, statystyki, demografii, urbanistyki i planowania przestrzennego, rolnictwa, leśnictwa, budownictwa, logistyki i innych dziedzin. Silnie zwracamy uwagę na rynkowe trendy, mody i oczekiwania rynku.

Analizy wykonywaliśmy dla osób prywatnych, deweloperów, przedsiębiorstw infrastrukturalnych, kancelarii prawnych z kraju i zagranicy oraz urzędów i jednostek budżetowych.

Czas realizacji uzgadniamy indywidualnie.

Do uzgodnienia.

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.