Pracujemy dla Was
Wciąż pracujemy by lepiej rozumieć rynek nieruchomości Poznania i Wielkopolski, by nadążać za lokalnymi, regionalnymi i krajowymi trendami na rynku nieruchomości w celu zapewnienia naszym Klientom wszelkiej wiedzy do podjęcia decyzji o działaniach na rynku nieruchomości.
Społeczeństwo lokalne
Trzymamy rękę na pulsie społeczności lokalnej, by zapewnić Klientom najlepszą obsługę, na którą zasługują. Obserwujemy rynek nieruchomości i jego otoczenie, analizujemy pojawiające się trendy.
Nasza motywacja
Naszym celem jest zapewnienie Klientom najlepszych usług poprzez przekazanie dokładnej informacji oraz zapewnianie porad dla skutecznego i korzystnego zakupu lub sprzedaży nieruchomości.
Też tu mieszkamy
Jesteśmy członkami tej społeczności. Jako mieszkańcy jesteśmy świadomi "co mówi miasto". Nowe szkoły, drogi, restauracje, aktualne wydarzenia - to wszytko wpływa na otoczenie nieruchomości i ludzi z nich korzystających, a my to zauważamy.
Znaczenie czasu i decyzji
Rozumiemy wartość Twojego i naszego czasu oraz znaczenie decyzji o zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Każda transakcja na rynku nieruchomości sprowadza się podejmowania właściwych decyzji oraz prowadzenia negocjacji. Na każdym etapie zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo.
Dużo nie znaczy dobrze
Opieramy się na osobistym działaniu specjalisty. W naszej ofercie mamy szeroki zakres usług i tylko sprawdzone nieruchomości. Uważamy, że jakość usług i dokładność informacji o oferowanych nieruchomościach jest ważniejsza od ilości.

Wycena nieruchomości dla sektora bankowego jest kluczowa dla rynku nieruchomości i rynku kapitałowego. To od wartości nieruchomości banki kalkulują współczynnik LTV, tak istotny dla analizy ryzyka kredytowego. 

Wycena nieruchomości dla zabezpieczenia kredytu

  • Sporządzenie wyceny nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia kredytu lub innej wierzytelności wymaga nie tylko analizy stanu nieruchomości i analizy rynkowych czynników wpływających na wartość nieruchomości, ale też identyfikacją szans i ryzyk mogących wpływać na wartość nieruchomości w przyszłości.
  • Banki zwracają uwagę na jakość przedstawionych wycen i preferują wyceny doświadczonych rzeczoznawców, którzy stale podnoszą kwalifikacje. Nasi rzeczoznawcy uczestniczyli w szkoleniach organizowanych przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych (PFSRM) i Związek Banków Polskich (ZBP).

Inspekcje nieruchomości i monitoring zabezpieczeń

  • W trakcie trwania finansowania wykonujemy inspekcje nieruchomości dla potrzeb monitoringu postępów procesów inwestycyjnych oraz ciągłego monitoringu wartości zabezpieczenia. Z naszych usług w tym zakresie korzystają m.in. banki, deweloperzy oraz osoby, które inwestują na rynku nieruchomości.
  • Inwestującym w nieruchomości oferujemy inspekcje nieruchomości w celu zdiagnozowania parametrów rynkowych: poziom rynkowych stawek najmu, poziom wykorzystania najmu (poziom pustostanów), poziom przepływów pieniężnych z nieruchomości, jakości zarządzania nieruchomością.

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.