Pracujemy dla Was
Wciąż pracujemy by lepiej rozumieć rynek nieruchomości Poznania i Wielkopolski, by nadążać za lokalnymi, regionalnymi i krajowymi trendami na rynku nieruchomości w celu zapewnienia naszym Klientom wszelkiej wiedzy do podjęcia decyzji o działaniach na rynku nieruchomości.
Społeczeństwo lokalne
Trzymamy rękę na pulsie społeczności lokalnej, by zapewnić Klientom najlepszą obsługę, na którą zasługują. Obserwujemy rynek nieruchomości i jego otoczenie, analizujemy pojawiające się trendy.
Nasza motywacja
Naszym celem jest zapewnienie Klientom najlepszych usług poprzez przekazanie dokładnej informacji oraz zapewnianie porad dla skutecznego i korzystnego zakupu lub sprzedaży nieruchomości.
Też tu mieszkamy
Jesteśmy członkami tej społeczności. Jako mieszkańcy jesteśmy świadomi "co mówi miasto". Nowe szkoły, drogi, restauracje, aktualne wydarzenia - to wszytko wpływa na otoczenie nieruchomości i ludzi z nich korzystających, a my to zauważamy.
Znaczenie czasu i decyzji
Rozumiemy wartość Twojego i naszego czasu oraz znaczenie decyzji o zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Każda transakcja na rynku nieruchomości sprowadza się podejmowania właściwych decyzji oraz prowadzenia negocjacji. Na każdym etapie zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo.
Dużo nie znaczy dobrze
Opieramy się na osobistym działaniu specjalisty. W naszej ofercie mamy szeroki zakres usług i tylko sprawdzone nieruchomości. Uważamy, że jakość usług i dokładność informacji o oferowanych nieruchomościach jest ważniejsza od ilości.

To usługa dla właścicieli budynków i lokali mieszkalnych oraz użytkowych, którzy oczekują profesjonalnej obsługi nieruchomości przeznaczonych na wynajem. To usługa dla osób, którym zależy na indywidualnej obsłudze, dostosowanej do ich potrzeb. To także usługa dla osób przebywających czasowo poza krajem, a posiadających tu swoje nieruchomości.


Zadbamy o Twój majątek

 • Obsługa doświadczonego pośrednika w wynajmie nieruchomości, który zapewni pozyskanie najemcy. Obsługa doświadczonego zarządcy który zadba o Twoją nieruchomość.
 • Reprezentacja w relacjach z Najemcą, a także dostawcami, instytucjami i urzędami.
 • Negocjowanie w Twoim imieniu stawek czynszowych i zawieranie umów najmu.
 • Przekazanie i odbiór lokalu z zapewnieniem dokumentacji fotograficznej i spisu wyposażenia lokalu.
 • Bieżąca obsługa najemcy i reagowanie na jego zgłoszenia i potrzeby.
 • Pobieranie i monitorowanie wpływów z czynszu, a także windykacja należności w Twoim imieniu w przypadku zalegania z opłatami przez najemcę.
 • Ubezpieczenie lokalu wg Twoich wytycznych (ale przekażemy nasze sugestie) oraz nadzorowanie likwidacji szkód jeśli takie wystąpią.
 • Regularne przekazywanie wpływów z czynszów na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy, także poza granice kraju.
 • Regulowanie w twoim imieniu opłat związanych z utrzymaniem lokalu (opłaty do wspólnoty/spółdzielni, za media itp.).
 • Zapewnienie pogotowia technicznego i "złotej rączki" dla napraw w lokalu oraz przeprowadzanie remontów w lokalu, wymiany zużytych sprzętów.
 • Cykliczne raportowanie o stanie nieruchomości i finansach z nią związanych.

Co nas wyróżnia? Co jest wartością dla Ciebie?

Zarządzanie najmem to usługa znana od lat na rozwiniętych rynkach nieruchomości, a od kilku lat także w Polsce. WELNICKI.PL zapewni Ci obsługę administracyjną Twojego lokalu i przejmie wszystkie obowiązki wynikające z posiadania lokalu na wynajem.

W odróżnieniu od usługi pośrednictwa w znalezieniu najemcy, nasza usługa obsługi najmu lokalu nie polega tylko na zalezieniu najemcy. My dbamy o stałość i wysokość dochodów z najmu oraz o utrzymanie stabilnych dochodów, dbamy o jakość najmu.

Podobnie jak Ciebie, nas też interesuje zapewnienie stałych i wysokich dochodów z najmowanej nieruchomości. W trakcie prowadzenia najmu monitorujemy stan techniczny i użytkowy lokalu, a jeśli z czasem zdecydujesz się na jego sprzedaż zapewnimy odpowiednie jego przygotowanie do sprzedaży.

Wykonamy usługę dostosowaną do Twoich potrzeb!


Klienci o nas

Zaczęliśmy szukać firmy, która obsługuje wynajem nieruchomości w Poznaniu. Od firmy WELNICKI.PL dostaliśmy wszystkie potrzebne dokumenty do przejrzenia i przygotowania.

Wykazali się nie tylko wiedzą z zakresu prawa i finansów, ale też dużym doświadczeniem, wsparto nas praktycznymi poradami.

Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, i terminowo dostajemy rozliczenia i przelewy pieniężne.

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.