Wycena nieruchomości

WELNICKI.PL - wycena i obsługa nieruchomości Maciej Wełnicki zajmuje się szacowaniem wartości nieruchomości od 2008 roku. Nasz rzeczoznawca majątkowy jest autorem kilkuset wycen nieruchomości, m.in. mieszkań, domów jednorodzinnych, magazynów, kamienic, biurowców, a także projektów deweloperskich. Zajmujemy się też zarządzaniem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, co zapewia nam doskonałą znajmość rynkowych trendów. Poznań, jego okolice i Wielkopolska to główny obszar działania firmy.
Potrzebna na Ci wycena nieruchomości? Wykonamy wycenę działki, wycenę domu, wycenę mieszkania, wycenę lokalu użytkowego, lub wycenę obiektu komercyjnego (wycenę biurowca, wycenę magazynu, wycenę projektu deweloperskiego). Wykonujemy opracowania z zakresu wyceny praw do nieruchomości, oraz wyceny nieruchomości dla potrzeb kredytowych. Nasz rzeczoznawca majątkowy wykona dla Ciebie wycenę nieruchomości w formie operatu szacunkowego. Posiadamy ministerialne uprawnienia państwowe.

Twórcą firmy, głównym rzeczoznawcą majątkowym i specjalistą od wycen jest Maciej Wełnicki, który ma duże doświadczenie w wycenie nieruchomości. Wykonywał oszacowanie wartość nieruchomości dla firm paliwowych, samorządów, deweloperów, wielu osób prywatnych. To otwarty specjalista, który chętnie Tobie pomoże.

Czytaj więcej: Nasz rzeczoznawca majątkowy

Rzeczoznawca majątkowy - czyli kto? Poznaj kilka informacji, a zdecydujesz się korzystać z jego usług.

Rzeczoznawca majątkowy może sporządzić dla Ciebie operat szacunkowy dzięki któremu będziesz łatwiej i trafniej podejmować decyzje dotyczące nieruchomości. Przekonasz się, że warto korzystać z usług doświadczonego profesjonalisty.

Czytaj więcej: Rzeczoznawca majątkowy

Wycena nieruchomości dla sektora bankowego jest kluczowa dla rynku nieruchomości i rynku kapitałowego. To od wartości nieruchomości banki kalkulują współczynnik LTV, tak istotny dla analizy ryzyka kredytowego. 

Czytaj więcej: Wycena nieruchomości dla banku

Czym jest operat szacunkowy? Wielu specjalistów, takich jak zarządcy, pośrednicy, bankowcy i inni, przy podejmowaniu decyzji związanych z obrotem i inwestycjami na rynku nieruchomości powołuje się na operaty szacunkowe. Wiele procedur administracyjnych wymaga tego dokumentu, wiele przepisów prawnych wprost obliguje urzędników do korzystania z operatów szacunkowych. Czym więc jest operat szacunkowy?

Czytaj więcej: Operat szacunkowy

Wykonujemy wyceny nieruchomości dla wielu potrzeb. Posiadamy kwalifikacje m.in. do wyceny nieruchomości dla potrzeb kredytowych. Zobacz w czym jeszcze możemy Tobie pomóc.

Czytaj więcej: Realizowane cele wyceny

Formularz kontaktowy

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.