Pracujemy dla Was
Wciąż pracujemy by lepiej rozumieć rynek nieruchomości Poznania i Wielkopolski, by nadążać za lokalnymi, regionalnymi i krajowymi trendami na rynku nieruchomości w celu zapewnienia naszym Klientom wszelkiej wiedzy do podjęcia decyzji o działaniach na rynku nieruchomości.
Społeczeństwo lokalne
Trzymamy rękę na pulsie społeczności lokalnej, by zapewnić Klientom najlepszą obsługę, na którą zasługują. Obserwujemy rynek nieruchomości i jego otoczenie, analizujemy pojawiające się trendy.
Nasza motywacja
Naszym celem jest zapewnienie Klientom najlepszych usług poprzez przekazanie dokładnej informacji oraz zapewnianie porad dla skutecznego i korzystnego zakupu lub sprzedaży nieruchomości.
Też tu mieszkamy
Jesteśmy członkami tej społeczności. Jako mieszkańcy jesteśmy świadomi "co mówi miasto". Nowe szkoły, drogi, restauracje, aktualne wydarzenia - to wszytko wpływa na otoczenie nieruchomości i ludzi z nich korzystających, a my to zauważamy.
Znaczenie czasu i decyzji
Rozumiemy wartość Twojego i naszego czasu oraz znaczenie decyzji o zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Każda transakcja na rynku nieruchomości sprowadza się podejmowania właściwych decyzji oraz prowadzenia negocjacji. Na każdym etapie zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo.
Dużo nie zawsze znaczy dobrze
Opieramy się na osobistym działaniu specjalisty. W naszej ofercie mamy szeroki zakres usług i tylko sprawdzone nieruchomości. Uważamy, że jakość usług i dokładność informacji o oferowanych nieruchomościach jest ważniejsza od ilości.
Maciej Wełnicki

Dziękuję naszym Klientom za zaufanie, którym nas obdarzyli. Jestem przekonany, że współpraca z WELNICKI.PL pozwoliła Wam podjąć właściwe decyzje dotyczące nieruchomości.


Wiele ważnych decyzji podjęliśmy na podstawie analiz wykonywanych przez Pana Macieja Wełnickiego, który dał się poznać jako solidny partner, wykonujący zamówione usługi ze szczególną starannością. Rekomendujemy firmę WELNICKI.PL jako sprawdzonego, dokładnego i rzetelnego specjalistę w dziedzinie wyceny i obsługi nieruchomości.

Inwestycje Wielkopolski

Jesteśmy przekonani, że z firmą WELNICKI.PL – wycena i obsługa nieruchomości współpracować będziemy w przyszłości i polecamy tę firmę innym, jako dobrego i rzetelnego wykonawcę.

Nieruchomości Wielkopolski - Pośrednictwo

Dzięki współpracy z firmą WELNICKI.PL – wycena i obsługa nieruchomości z powodzeniem przeprowadziliśmy postępowanie przetargowe.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Energetyk w Poznaniu

Firma WELNICKI.PL umiejętnie łączy wiedzę o czynnikach kreujących rynek nieruchomości z doświadczeniem właściwym dla rzeczoznawców majątkowych i zarządców nieruchomości. Pan Maciej Wełnicki doskonale integruje te dwa specjalistyczne zawody.

STORK Poznań

Rekomenduję Pana Macieja Wełnickiego jako solidnego, wiarygodnego i profesjonalnego rzeczoznawcę, którego doświadczenie i kompetencje zapewniają wysoki poziom wykonania usługi.

EuroPartner sp. z o.o.

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.