Maciej Wełnicki

rzeczoznawca majątkowy

16 lat doświadczenia

Wyceniłem już kilka tysięcy nieruchomości

Kwalifikacje

Warto znać wartość!

Mniej niż 0,3% wartości!


Tyle przeciętnie kosztuje wycena mieszkania. Tyle kosztuje wiedza!  A ile będzie Cię kosztowała niewiedza, gdy sprzedaż zbyt tanio lub kupisz zbyt drogo?

O MNIE

Zachęcam Cię do współpracy. Mam wiedzę i doświadczenie w wycenie nieruchomości. Chętnie sporządzę dla Ciebie operat szacunkowy (raport z wyceny).

Image

Maciej Wełnicki

Adres: Poznań 61-612, ul. Rubież 46/C5/114
Telefon: +48 691 736 951

Umiejętności

Od kilkunastu lat wyceniam nieruchomości, czym pomagam moim Klientom w podejmowaniu ważnych decyzji. Sporządzone operaty szacunkowe (raporty z wyceny) służą do negocjacji, zabezpieczenia kredytów na nieruchomościach, postepowań administracyjnych (np. rent planistycznych, aktualizacji opłat za użytkowanie wieczyste). Wykonuję też analizy wartości projektów deweloperskich, analizy wartości infrastruktury technicznej itp.

Uprawnienia

Od 2008 roku posiadam uprawnienia państwowe rzeczoznawcy majątkowego nadane przez ministra infrastruktury. Od 2008 roku posiadam też licencję zarządcy nieruchomości oraz od 2013 licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Wykształcenie

Jestem absolwentem wydziału geodezji i gospodarki przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, ukończyłem też studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W roku 2014 przeszedłem cykl szkoleń dotyczących analiz nieruchomości komercyjnych CCIM Institute.

Kwalifikacje

Chętnie wciąż się uczę i sam pomagam innym w zdobywaniu wiedzy. Ukończyłem wiele szkoleń i kursów branżowych m.in. w zakresie wycen nieruchomości dla potrzeb kredytowych, wycen służebności. Wykładam też na kursach branżowych w organizacjach zawodowych w Poznaniu i Wrocławiu.

MOJE OSIĄGNIĘCIA

Przez wiele lat wytrwałej pracy wykonałem wiele wycen i pomogłem moim Klientom w podejmowaniu ważnych i często życiowych decyzji w sprawie ich nieruchomości. To był dla mnie zaszczyt, ale i ciężka satysfakcjonująca praca.

0
Wycenione nieruchomości
Zadowoleni Klienci99%
0
Wartość wycenionych nieruchomości
Terminowość99%

MOJE DOŚWIADCZENIE

Od wielu lat związany jestem z poznańskim rynkiem nieruchomości, wyceniam, zarządzam i pośredniczę w obrocie nieruchomościami. To wszystko pozwala mi na dobrą obserwację i wyczucie rynku, na właściwe wnioskowane. Chętnie podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem, umiejętnościami i zaangażowaniem.

2008 - DO DZIŚ

WYCENA NIERUCHOMOŚCI

Rzeczoznawca majątkowy. Po obowiązkowej praktyce i uzyskaniu państwowych uprawnień do wyceny nieruchomości rozpoczęcie działalności WELNICKI.PL. Pierwsze samodzielne wyceny, dużo emocji, stresu, ale też odwagi i skrupulatności. Do dziś pamiętam pierwszą wycenę i tę pierwszą wycenianą nieruchomość tj. działkę budowalną w gminie Rokietnica.

2008 - DO DZIŚ

2017 - DO DZIŚ

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Stworzenie nowej marki. Poszerzenie działalności o obsługę wspólnot mieszkaniowych z terenu Poznania i okolic. Doświadczenie zdobywane od lat zaowocowało stworzeniem nowej marki na poznańskim rynku - FRIGG Zarządzanie nieruchomościami.

2008-2017

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Zarządzanie zespołem zarządców. Kierowanie zespołem zarządców nieruchomości, obsługa łącznie ponad stu nieruchomości, głównie mieszkaniowych, o powierzchni ponad 200 tys. m2. Obsługa nieruchomości komercyjnych, biurowych i logistycznych. Wiele doświadczeń, trudów, ale i satysfakcji. Współpraca z grupą wspaniałych, doświadczonych zarządców, wdrażania do zawodu młodych obiecujących zarządców.

2008-2017

2005 - 2008

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Zarządca nieruchomości. Funkcja zarządcy nieruchomości w dużej poznańskiej firmie zarządzającej nieruchomościami mieszkaniowymi. Obsługa kilkunastu nieruchomości mieszkaniowych, koordynacja usług serwisowych, finansowych i księgowości. Budowanie trwałych i dobrych relacji z Klientami. Dużo doświadczeń zdobytych, wiele pomysłów zrealizowanych.

1999 - 2005

BANKOWOŚĆ

Bankowość. Czas spędzony w trzech bankach komercyjnych, początkowo w bankowości detalicznej, później firmowej i produktach kredytowych. Choć praca ciężka to zapewniająca wiele doświadczeń w obsłudze Klienta, poznawaniu jego oczekiwań, możliwości. Dobry czas do zdobywana wszechstronnego doświadczenia w budowaniu dobrych relacji z Klientami.

1999 - 2005

DLA CIEBIE

Wycena nieruchomości jest przydatna, a niekiedy wręcz konieczna, do racjonalnego gospodarowania nieruchomościami. Oszacowanie wartości nieruchomości jest celowe dla zabezpieczeń hipotecznych, negocjacji ceny, przekształceń, opłat i podatków publicznych, rozliczeń rodzinnych. Wartość nieruchomości, a jej cena to odmienne kategorie ekonomiczne. Pomogę Tobie przy szacowanie wartości nieruchomości.

Wycena mieszkania

Wykonam dla Ciebie profesjonalną wycenę mieszkania w formie operatu szacunkowego (raportu z wyceny).

Wycena działki budowlanej

Profesjonalny operat szacunkowy prezentujący rynkową wartość działki budowlanej.

Wycena domu jednorodzinnego

Wykonam dla Ciebie wycenę nieruchomości zabudowanej domem jednorodzinnym.

MÓJ BLOG

Na rynku nieruchomości wiele się zmienia. Zajrzyj tu czasem, poznasz ciekawostki.

Podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC), wartość czy cena?

Mała różnica a cieszy (fiskusa!).

Baza danych transakcyjnych

Baza danych transakcyjnych kluczem do dokładnej wyceny

Podatek od nieruchomości członków wspólnoty mieszkaniowej

Podatek od nieruchomości od członków wspólnot mieszkaniowych

KONTAKT DO MNIE

Napisz do mnie, chętnie nawiążę z Tobą współpracę. Możesz zapytać o wolne terminy, wysokość honorarium i inne sprawy związane z usługami, które świadczę.

Adres

61-612 Poznań, Rubież 46 / C5 / 114

Telefon

+48 691 736 951

Email

biuro@welnicki.pl

FIRMA

WELNICKI.PL wycena i obsługa nieruchomości
Maciej Wełnicki
NIP 764-105-76-12

Blog