Winogrady
% 2
Poprowadzimy dla Ciebie sprzedaż mieszkania na poznańskich Winogradach w preferencyjnej cenie tylko 2% netto od ceny sprzedaży.
Piątkowo
% 80czynszu
Znajdziemy dla Twojego mieszkania solidnych najemców w cenie stanowiącej tylko 80% pierwszego pełnego czynszu.
Pośrednictwo w wynajmie.

Gratulujemy!

Znalazłeś skutecznego pośrednika w obrocie nieruchomościami do wynajmu Twojej nieruchomości. Znalazłeś pośrednika, który rzetelnie i aktywnie będzie promował Twoją nieruchomość.

  • Rzetelnie pracujemy nad promocją Twoje nieruchomości wykorzystując do tego branżowe portale, media społecznościowe i szerokie kontakty w branży. Poinformujemy Cię o każdym potencjalnym najemcy, któremu przedstawiliśmy Twoją nieruchomość. Sprawdzimy dla Ciebie poziom stawek najmu podobnych nieruchomości, poinformujemy o nieruchomościach konkurencyjnych. Firma Welnicki.pl wycena i obsługa nieruchomości będzie energicznie dążyć do sukcesu wynajmu Twojej nieruchomości.
  • Wynagrodzenie za usługę pośrednictwa pobieramy za wykonane czynności pośrednictwa, bo szanujemy czas naszych Klientów i czas własny. Rzetelnie pracujemy nad każdą ofertą więc wynagrodzenie ustalamy indywidualnie, ceny zaczynają się już równowartości pierwszego czynszu za najem. Zamów ofertę, to nic Cię nie kosztuje, a jesteśmy przekonani że zechcesz skorzystać z naszych usług.

Jak zamówić ofertę?

Skontaktuj się z nami podając podstawowe informacje o Twojej nieruchomości: jej typ, adres, powierzchnię, rodzaj instalacji, wiek budynków, opis wyposażenia, oczekiwaną cenę. My bezzwłocznie skontaktujemy się z Tobą w celu dodatkowych ustaleń.

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.