Korzyści z naszego pośrednictwa

Tylko u nas!
Niskie koszty obsługi. Oszczędność Twojego czasu. Sprawdzenie nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego. Bezpłatne konsultacje w sprawie stawki ofertowej.
Bezpieczeństwo
Dokładne sprawdzenie kontrahentów. Przygotowanie umowy najmu lub sprzedaży. Kilkanaście lat doświadczeń na rynku nieruchomości. Ubezpieczenie pośrednika. Duża wiedza o rynku lokalnym.
Marketing Twojej nieruchomości
Przygotowanie oferty nieruchomości. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajęcia. Oferowanie na wiodących portalach. Oferowanie nieruchomości w mediach społecznościowych. Przygotowanie fotografii i video. Współpraca z innymi biurami.
Nasze zadania
Aktywne poszukiwanie kontrahentów. Prezentacja nieruchomości zainteresowanym. Stały monitoring pozycji nieruchomości na rynku lokalnym. Bieżące raportowanie dla Ciebie.
Winogrady
% 1.5
Poprowadzimy dla Ciebie sprzedaż mieszkania na poznańskich Winogradach w preferencyjnej cenie tylko 1,5% netto od ceny sprzedaży.
Piątkowo
% czynszu 80 do końca września
Znajdziemy dla Twojego mieszkania solidnych najemców w cenie stanowiącej tylko 80% pierwszego pełnego czynszu.

Wycena nieruchomości dla sektora bankowego jest kluczowa dla rynku nieruchomości i rynku kapitałowego. To od wartości nieruchomości banki kalkulują współczynnik LTV, tak istotny dla analizy ryzyka kredytowego. 

Wycena nieruchomości dla zabezpieczenia kredytu

  • Sporządzenie wyceny nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia kredytu lub innej wierzytelności wymaga nie tylko analizy stanu nieruchomości i analizy rynkowych czynników wpływających na wartość nieruchomości, ale też identyfikacją szans i ryzyk mogących wpływać na wartość nieruchomości w przyszłości.
  • Banki zwracają uwagę na jakość przedstawionych wycen i preferują wyceny doświadczonych rzeczoznawców, którzy stale podnoszą kwalifikacje. Nasi rzeczoznawcy uczestniczyli w szkoleniach organizowanych przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych (PFSRM) i Związek Banków Polskich (ZBP).

Inspekcje nieruchomości i monitoring zabezpieczeń

  • W trakcie trwania finansowania wykonujemy inspekcje nieruchomości dla potrzeb monitoringu postępów procesów inwestycyjnych oraz ciągłego monitoringu wartości zabezpieczenia. Z naszych usług w tym zakresie korzystają m.in. banki, deweloperzy oraz osoby, które inwestują na rynku nieruchomości.
  • Inwestującym w nieruchomości oferujemy inspekcje nieruchomości w celu zdiagnozowania parametrów rynkowych: poziom rynkowych stawek najmu, poziom wykorzystania najmu (poziom pustostanów), poziom przepływów pieniężnych z nieruchomości, jakości zarządzania nieruchomością.

Formularz kontaktowy

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.