Korzyści z naszego pośrednictwa

Tylko u nas!
Niskie koszty obsługi. Oszczędność Twojego czasu. Sprawdzenie nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego. Bezpłatne konsultacje w sprawie stawki ofertowej.
Bezpieczeństwo
Dokładne sprawdzenie kontrahentów. Przygotowanie umowy najmu lub sprzedaży. Kilkanaście lat doświadczeń na rynku nieruchomości. Ubezpieczenie pośrednika. Duża wiedza o rynku lokalnym.
Marketing Twojej nieruchomości
Przygotowanie oferty nieruchomości. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajęcia. Oferowanie na wiodących portalach. Oferowanie nieruchomości w mediach społecznościowych. Przygotowanie fotografii i video. Współpraca z innymi biurami.
Nasze zadania
Aktywne poszukiwanie kontrahentów. Prezentacja nieruchomości zainteresowanym. Stały monitoring pozycji nieruchomości na rynku lokalnym. Bieżące raportowanie dla Ciebie.
Winogrady
% 1.5
Poprowadzimy dla Ciebie sprzedaż mieszkania na poznańskich Winogradach w preferencyjnej cenie tylko 1,5% netto od ceny sprzedaży.
Piątkowo
% czynszu 80 do końca września
Znajdziemy dla Twojego mieszkania solidnych najemców w cenie stanowiącej tylko 80% pierwszego pełnego czynszu.

Rzeczoznawca majątkowy - czyli kto? Poznaj kilka informacji, a zdecydujesz się korzystać z jego usług.

Rzeczoznawca majątkowy może sporządzić dla Ciebie operat szacunkowy dzięki któremu będziesz łatwiej i trafniej podejmować decyzje dotyczące nieruchomości. Przekonasz się, że warto korzystać z usług doświadczonego profesjonalisty.

Kim jest rzeczoznawca majątkowy?

  • Rzeczoznawca majątkowy to osoba posiadająca uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości. Rzeczoznawca majątkowy dzięki doświadczeniu i państwowym uprawnieniom może wykonywać szacowanie wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością.
  • Rzeczoznawca majątkowy może sporządzać inne opracowania i ekspertyzy dotyczące rynku nieruchomości oraz doradztwa w zakresie tego rynku, efektywności inwestowania w nieruchomości i ich rozwoju, skutków finansowych uchwalania lub zmiany planów miejscowych, oznaczania przedmiotu odrębnej własności lokali, bankowo-hipotecznej wartości nieruchomości, określania wartości nieruchomości na potrzeby indywidualnego inwestora, wyceny nieruchomości zaliczanych do inwestycji, wyceny nieruchomości traktowanych jak środki trwałe.
  • O randze zawodu rzeczoznawcy majątkowego, świadczy fakt, że zawód ten nie podlegał deregulacji dostępu do zawodów nieruchomościowych przeprowadzonej w roku 2013. Argumentacja pozostawienia tego zawodu w kręgu zawodów regulowanych wskazuje na dużą wagę opracowań wykonywanych przez rzeczoznawców majątkowych dla bezpieczeństwa obrotu nieruchomościami, bezpieczeństwa zabezpieczeń i systemu bankowego oraz dochodów państwa i samorządów. Tytuł zawodowy „rzeczoznawca majątkowy” podlega ochronie prawnej. Biegłych sądowych z zakresu szacowania nieruchomości powołuje się spośród osób posiadających uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości.

Formularz kontaktowy

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.