Korzyści z naszego pośrednictwa

Tylko u nas!
Niskie koszty obsługi. Oszczędność Twojego czasu. Sprawdzenie nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego. Bezpłatne konsultacje w sprawie stawki ofertowej.
Bezpieczeństwo
Dokładne sprawdzenie kontrahentów. Przygotowanie umowy najmu lub sprzedaży. Kilkanaście lat doświadczeń na rynku nieruchomości. Ubezpieczenie pośrednika. Duża wiedza o rynku lokalnym.
Marketing Twojej nieruchomości
Przygotowanie oferty nieruchomości. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajęcia. Oferowanie na wiodących portalach. Oferowanie nieruchomości w mediach społecznościowych. Przygotowanie fotografii i video. Współpraca z innymi biurami.
Nasze zadania
Aktywne poszukiwanie kontrahentów. Prezentacja nieruchomości zainteresowanym. Stały monitoring pozycji nieruchomości na rynku lokalnym. Bieżące raportowanie dla Ciebie.
Winogrady
% 1.5
Poprowadzimy dla Ciebie sprzedaż mieszkania na poznańskich Winogradach w preferencyjnej cenie tylko 1,5% netto od ceny sprzedaży.
Piątkowo
% czynszu 80 do końca września
Znajdziemy dla Twojego mieszkania solidnych najemców w cenie stanowiącej tylko 80% pierwszego pełnego czynszu.

Twórcą firmy, głównym rzeczoznawcą majątkowym i specjalistą od wycen jest Maciej Wełnicki, który ma duże doświadczenie w wycenie nieruchomości. Wykonywał oszacowanie wartość nieruchomości dla firm paliwowych, samorządów, deweloperów, wielu osób prywatnych. To otwarty specjalista, który chętnie Tobie pomoże.

Dzień dobry, nazywam się Maciej Wełnicki i zapraszam Cię do współpracy.

  • Firmę WELNICKI.PL - wycena i obsługa nieruchomości stworzyłem w 2008 roku, ale z rynkiem nieruchomości związany jestem od 2005 roku, wcześniej zawodowo zajmowałem się obsługą nieruchomości, pracując w trzech bankach komercyjnych.
  • Ukończyłem Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (który do dziś mile wspominam), specjalizowałem się w dziedzinie geodezji i szacowania nieruchomości. Nadal uważam, że uczelnia dobrze mnie przygotowała do kariery zawodowej, a przygoda z geodezją spowodowała, że do każdej wyceny podchodzę jak inżynier, od podstaw.
  • Dotychczas wykonałem kilkaset wycen, od małych nieruchomości o niedużych wartościach, do prestiżowych projektów deweloperskich o wartości wielu milionów.
  • Lubię dzielić się wiedzą ze swoimi Klientami, współpracownikami. Miałem okazję pomóc kilku osobom w rozpoczęciu kariery zawodowej na rynku nieruchomości, wspomagając ich w praktykach studenckich i zawodowych. Jako promotor prowadziłem z powodzeniem praktyki dla osób chcących zdobyć licencje na wykonywanie zawodów nieruchomościowych. Udzielam się także jako wykładowca w szkoleniach, kursach i studiach podyplomowych z dziedziny nieruchomości, które organizowały m.in. Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu.
  • Szczególnie interesuje mnie tematyka wpływu jakości obsługi nieruchomości na jej wartość, ukończyłem studia z zakresu zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa, zdobyłem licencje zarządcy nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami. Jestem zdania, że należy integrować zawody nieruchomościowe, rzeczoznawca majątkowy, który jest też zarządcą nieruchomości i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami lepiej analizuje rynek nieruchomości.
  • Dzięki bliskiej współpracy z jedną z największych poznańskich spółek zarządzających nieruchomościami miałem okazję uczestniczyć w zarządzaniu nieruchomościami o powierzchni ok. 240 tys. metrów kwadratowych. Bardzo sobie cenię te doświadczenia. Przez kilka lat byłem prezesem dwóch spółdzielni mieszkaniowych.
  • Sam też chętnie uczestniczę w szkoleniach, seminariach i konferencjach, bo wiedzy nigdy dość! Uczestniczyłem, w szkoleniach organizowanych przez Związek Banków Polskich (ZBP) i Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych (PFSRM) z zakresu wycen dla sektora bankowego
  • Ukończyłem szereg szkoleń organizowanych przez CCIM Institute z Chicago z zakresu analizy komercyjnych nieruchomości inwestycyjnych.
  • Zapraszam Cię do współpracy, możesz skorzystać z wielu lat moich doświadczeń i wciąż zdobywanej wiedzy zamawiając wycenę nieruchomości, zlecając usługę zarządzania lub pośrednictwa.

Formularz kontaktowy

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.