Korzyści z naszego pośrednictwa

Tylko u nas!
Niskie koszty obsługi. Oszczędność Twojego czasu. Sprawdzenie nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego. Bezpłatne konsultacje w sprawie stawki ofertowej.
Bezpieczeństwo
Dokładne sprawdzenie kontrahentów. Przygotowanie umowy najmu lub sprzedaży. Kilkanaście lat doświadczeń na rynku nieruchomości. Ubezpieczenie pośrednika. Duża wiedza o rynku lokalnym.
Marketing Twojej nieruchomości
Przygotowanie oferty nieruchomości. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajęcia. Oferowanie na wiodących portalach. Oferowanie nieruchomości w mediach społecznościowych. Przygotowanie fotografii i video. Współpraca z innymi biurami.
Nasze zadania
Aktywne poszukiwanie kontrahentów. Prezentacja nieruchomości zainteresowanym. Stały monitoring pozycji nieruchomości na rynku lokalnym. Bieżące raportowanie dla Ciebie.
Winogrady
% 1.5
Poprowadzimy dla Ciebie sprzedaż mieszkania na poznańskich Winogradach w preferencyjnej cenie tylko 1,5% netto od ceny sprzedaży.
Piątkowo
% czynszu 80 do końca września
Znajdziemy dla Twojego mieszkania solidnych najemców w cenie stanowiącej tylko 80% pierwszego pełnego czynszu.

Przygotowanie nieruchomości do wynajęcia lub sprzedaży to nowa usługa na polskim rynku, którą opieramy o home staging i social media. Usługa przeznaczona jest dla osób, którym zależy na rentownej sprzedaży bądź wynajmie nieruchomości w szybkim czasie. Polega na uzasadnionym, ale stosunkowo niewielkim, nakładzie na uatrakcyjnienie nieruchomości oraz prezentowaniu nieruchomości z wykorzystaniem marketingu społecznościowego.

Home staging

To usługa dla każdego, komu zależy na zwiększeniu atrakcyjności nieruchomości w celu jej korzystnego wynajęcia lub sprzedaży. Dzięki kilku zabiegom projektanta wnętrz można wyróżnić nieruchomość na tle konkurencyjnych.

Na podstawie oględzin lokalu oraz oceny jego zalet i wad, projektant w porozumieniu z zarządcą lub pośrednikiem oceni jakie działania przyniosą poprawę atrakcyjności lokalu, nie dla Ciebie, lecz dla potencjalnych najemców. Opracowana zostanie lista zadań i kolejność ich wykonania oraz budżet.

Charakter działań zależy od stanu lokalu i oczekiwań rynkowych, czasem może to być tylko zmiana kolorystyki lub usunięcie niepotrzbnych sprzetów, czasem będą to też zmiany funkcjonalne i zamówienie nowego wyposażenia, aż do komleksowego remontu z nadzorem autorskim, organizacją ekip remontowych i budowlanych. Ważne by zmiany fachowo udokumantować fotografią i filmem!

Przygotowanie do sprzedaży lub wynajmu warto zrobić zawsze! Lokale, ładne, sprawne, czyste, sprzedają i wynajmują się szybciej i po wyższych stawkach!

  • Jeśli długo nie możesz znaleźć nabywcy - to usługa właśnie dla Ciebie!
  • Jeśli najemcy odchodzą bo znajdują atrakcyjniejsze lokale - to usługa dla Ciebie!
  • Jeśli chcesz kupić mieszkanie do remontu z przeznaczeniem na wynajem lub późniejszą sprzedaż - to usługa dla Ciebie!
  • Jeśli chcesz kupić mieszkanie deweloperskie z przeznaczeniem na wynajem lub późniejszą sprzedaż - to usługa dla Ciebie!

 

Marketing społecznościowy

Home staging to skuteczna usługa, ale tylko wtedy gdy rynek lokalny dowie się o metamorfozie Twojej nieruchomości!

Informowanie potencjalnych odbiorców poprzez ogłoszenia prasowe, branżowe portale internetowe, to oczywiście ważny element rynku nieruchomości, ale niestety przynosi rezultaty po długim okresie.

Dla skuteczności home stagingu ważny jest czas! Szybką i tanią promocję Twojej nieruchomości zapewnią media spłecznościowe. Wykorzystamy wcześniej wykonane fotografie i filmy, zaprezentujemy je na Facebooku, Google, YouTube, by metamorfoza Twojej nieruchomości została zauważona!

Poprawa atrakcyjności lokalu, lepsza jakość najemców, lepsze stawki i ceny, stabilniejsze umowy!

Formularz kontaktowy

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.