Pracujemy dla Was
Wciąż pracujemy by lepiej rozumieć rynek nieruchomości Poznania i Wielkopolski, by nadążać za lokalnymi, regionalnymi i krajowymi trendami na rynku nieruchomości w celu zapewnienia naszym Klientom wszelkiej wiedzy do podjęcia decyzji o działaniach na rynku nieruchomości.
Społeczeństwo lokalne
Trzymamy rękę na pulsie społeczności lokalnej, by zapewnić Klientom najlepszą obsługę, na którą zasługują. Obserwujemy rynek nieruchomości i jego otoczenie, analizujemy pojawiające się trendy.
Nasza motywacja
Naszym celem jest zapewnienie Klientom najlepszych usług poprzez przekazanie dokładnej informacji oraz zapewnianie porad dla skutecznego i korzystnego zakupu lub sprzedaży nieruchomości.
Też tu mieszkamy
Jesteśmy członkami tej społeczności. Jako mieszkańcy jesteśmy świadomi "co mówi miasto". Nowe szkoły, drogi, restauracje, aktualne wydarzenia - to wszytko wpływa na otoczenie nieruchomości i ludzi z nich korzystających, a my to zauważamy.
Znaczenie czasu i decyzji
Rozumiemy wartość Twojego i naszego czasu oraz znaczenie decyzji o zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Każda transakcja na rynku nieruchomości sprowadza się podejmowania właściwych decyzji oraz prowadzenia negocjacji. Na każdym etapie zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo.
Dużo nie znaczy dobrze
Opieramy się na osobistym działaniu specjalisty. W naszej ofercie mamy szeroki zakres usług i tylko sprawdzone nieruchomości. Uważamy, że jakość usług i dokładność informacji o oferowanych nieruchomościach jest ważniejsza od ilości.

Twórcą firmy, głównym rzeczoznawcą majątkowym i specjalistą od wycen jest Maciej Wełnicki, który ma duże doświadczenie w wycenie nieruchomości. Wykonywał oszacowanie wartość nieruchomości dla firm paliwowych, samorządów, deweloperów, wielu osób prywatnych. To otwarty specjalista, który chętnie Tobie pomoże.

Dzień dobry, nazywam się Maciej Wełnicki i zapraszam Cię do współpracy.

  • Firmę WELNICKI.PL - wycena i obsługa nieruchomości stworzyłem w 2008 roku, ale z rynkiem nieruchomości związany jestem od 2005 roku, wcześniej zawodowo zajmowałem się obsługą nieruchomości, pracując w trzech bankach komercyjnych.
  • Ukończyłem Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (który do dziś mile wspominam), specjalizowałem się w dziedzinie geodezji i szacowania nieruchomości. Nadal uważam, że uczelnia dobrze mnie przygotowała do kariery zawodowej, a przygoda z geodezją spowodowała, że do każdej wyceny podchodzę jak inżynier, od podstaw.
  • Dotychczas wykonałem kilkaset wycen, od małych nieruchomości o niedużych wartościach, do prestiżowych projektów deweloperskich o wartości wielu milionów.
  • Lubię dzielić się wiedzą ze swoimi Klientami, współpracownikami. Miałem okazję pomóc kilku osobom w rozpoczęciu kariery zawodowej na rynku nieruchomości, wspomagając ich w praktykach studenckich i zawodowych. Jako promotor prowadziłem z powodzeniem praktyki dla osób chcących zdobyć licencje na wykonywanie zawodów nieruchomościowych. Udzielam się także jako wykładowca w szkoleniach, kursach i studiach podyplomowych z dziedziny nieruchomości, które organizowały m.in. Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu.
  • Szczególnie interesuje mnie tematyka wpływu jakości obsługi nieruchomości na jej wartość, ukończyłem studia z zakresu zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa, zdobyłem licencje zarządcy nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami. Jestem zdania, że należy integrować zawody nieruchomościowe, rzeczoznawca majątkowy, który jest też zarządcą nieruchomości i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami lepiej analizuje rynek nieruchomości.
  • Dzięki bliskiej współpracy z jedną z największych poznańskich spółek zarządzających nieruchomościami miałem okazję uczestniczyć w zarządzaniu nieruchomościami o powierzchni ok. 240 tys. metrów kwadratowych. Bardzo sobie cenię te doświadczenia. Przez kilka lat byłem prezesem dwóch spółdzielni mieszkaniowych.
  • Sam też chętnie uczestniczę w szkoleniach, seminariach i konferencjach, bo wiedzy nigdy dość! Uczestniczyłem, w szkoleniach organizowanych przez Związek Banków Polskich (ZBP) i Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych (PFSRM) z zakresu wycen dla sektora bankowego
  • Ukończyłem szereg szkoleń organizowanych przez CCIM Institute z Chicago z zakresu analizy komercyjnych nieruchomości inwestycyjnych.
  • Zapraszam Cię do współpracy, możesz skorzystać z wielu lat moich doświadczeń i wciąż zdobywanej wiedzy zamawiając wycenę nieruchomości, zlecając usługę zarządzania lub pośrednictwa.

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.