Pracujemy dla Was
Wciąż pracujemy by lepiej rozumieć rynek nieruchomości Poznania i Wielkopolski, by nadążać za lokalnymi, regionalnymi i krajowymi trendami na rynku nieruchomości w celu zapewnienia naszym Klientom wszelkiej wiedzy do podjęcia decyzji o działaniach na rynku nieruchomości.
Społeczeństwo lokalne
Trzymamy rękę na pulsie społeczności lokalnej, by zapewnić Klientom najlepszą obsługę, na którą zasługują. Obserwujemy rynek nieruchomości i jego otoczenie, analizujemy pojawiające się trendy.
Nasza motywacja
Naszym celem jest zapewnienie Klientom najlepszych usług poprzez przekazanie dokładnej informacji oraz zapewnianie porad dla skutecznego i korzystnego zakupu lub sprzedaży nieruchomości.
Też tu mieszkamy
Jesteśmy członkami tej społeczności. Jako mieszkańcy jesteśmy świadomi "co mówi miasto". Nowe szkoły, drogi, restauracje, aktualne wydarzenia - to wszytko wpływa na otoczenie nieruchomości i ludzi z nich korzystających, a my to zauważamy.
Znaczenie czasu i decyzji
Rozumiemy wartość Twojego i naszego czasu oraz znaczenie decyzji o zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Każda transakcja na rynku nieruchomości sprowadza się podejmowania właściwych decyzji oraz prowadzenia negocjacji. Na każdym etapie zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo.
Dużo nie znaczy dobrze
Opieramy się na osobistym działaniu specjalisty. W naszej ofercie mamy szeroki zakres usług i tylko sprawdzone nieruchomości. Uważamy, że jakość usług i dokładność informacji o oferowanych nieruchomościach jest ważniejsza od ilości.

Przygotowanie nieruchomości do wynajęcia lub sprzedaży to nowa usługa na polskim rynku, którą opieramy o home staging i social media. Usługa przeznaczona jest dla osób, którym zależy na rentownej sprzedaży bądź wynajmie nieruchomości w szybkim czasie. Polega na uzasadnionym, ale stosunkowo niewielkim, nakładzie na uatrakcyjnienie nieruchomości oraz prezentowaniu nieruchomości z wykorzystaniem marketingu społecznościowego.

Home staging

To usługa dla każdego, komu zależy na zwiększeniu atrakcyjności nieruchomości w celu jej korzystnego wynajęcia lub sprzedaży. Dzięki kilku zabiegom projektanta wnętrz można wyróżnić nieruchomość na tle konkurencyjnych.

Na podstawie oględzin lokalu oraz oceny jego zalet i wad, projektant w porozumieniu z zarządcą lub pośrednikiem oceni jakie działania przyniosą poprawę atrakcyjności lokalu, nie dla Ciebie, lecz dla potencjalnych najemców. Opracowana zostanie lista zadań i kolejność ich wykonania oraz budżet.

Charakter działań zależy od stanu lokalu i oczekiwań rynkowych, czasem może to być tylko zmiana kolorystyki lub usunięcie niepotrzbnych sprzetów, czasem będą to też zmiany funkcjonalne i zamówienie nowego wyposażenia, aż do komleksowego remontu z nadzorem autorskim, organizacją ekip remontowych i budowlanych. Ważne by zmiany fachowo udokumantować fotografią i filmem!

Przygotowanie do sprzedaży lub wynajmu warto zrobić zawsze! Lokale, ładne, sprawne, czyste, sprzedają i wynajmują się szybciej i po wyższych stawkach!

  • Jeśli długo nie możesz znaleźć nabywcy - to usługa właśnie dla Ciebie!
  • Jeśli najemcy odchodzą bo znajdują atrakcyjniejsze lokale - to usługa dla Ciebie!
  • Jeśli chcesz kupić mieszkanie do remontu z przeznaczeniem na wynajem lub późniejszą sprzedaż - to usługa dla Ciebie!
  • Jeśli chcesz kupić mieszkanie deweloperskie z przeznaczeniem na wynajem lub późniejszą sprzedaż - to usługa dla Ciebie!

 

Marketing społecznościowy

Home staging to skuteczna usługa, ale tylko wtedy gdy rynek lokalny dowie się o metamorfozie Twojej nieruchomości!

Informowanie potencjalnych odbiorców poprzez ogłoszenia prasowe, branżowe portale internetowe, to oczywiście ważny element rynku nieruchomości, ale niestety przynosi rezultaty po długim okresie.

Dla skuteczności home stagingu ważny jest czas! Szybką i tanią promocję Twojej nieruchomości zapewnią media spłecznościowe. Wykorzystamy wcześniej wykonane fotografie i filmy, zaprezentujemy je na Facebooku, Google, YouTube, by metamorfoza Twojej nieruchomości została zauważona!

Poprawa atrakcyjności lokalu, lepsza jakość najemców, lepsze stawki i ceny, stabilniejsze umowy!

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.