Korzyści z naszego pośrednictwa

Tylko u nas!
Niskie koszty obsługi. Oszczędność Twojego czasu. Sprawdzenie nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego. Bezpłatne konsultacje w sprawie stawki ofertowej.
Bezpieczeństwo
Dokładne sprawdzenie kontrahentów. Przygotowanie umowy najmu lub sprzedaży. Kilkanaście lat doświadczeń na rynku nieruchomości. Ubezpieczenie pośrednika. Duża wiedza o rynku lokalnym.
Marketing Twojej nieruchomości
Przygotowanie oferty nieruchomości. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajęcia. Oferowanie na wiodących portalach. Oferowanie nieruchomości w mediach społecznościowych. Przygotowanie fotografii i video. Współpraca z innymi biurami.
Nasze zadania
Aktywne poszukiwanie kontrahentów. Prezentacja nieruchomości zainteresowanym. Stały monitoring pozycji nieruchomości na rynku lokalnym. Bieżące raportowanie dla Ciebie.

Zapewnimy Ci kompleksową obsługę w sprzedaży lub wynajmie Twojej nieruchomości. Dzięki znajomości rynku, cen ofertowych oraz rzeczywistych cen transakcyjnych możemy Tobie doradzić w strategii i wysokości ceny ofertowej. Dokonamy analizy rynku lokalnego, analizy konkurencyjności Twojej nieruchomości na tle właściwego rynku lokalnego.

Czytaj więcej...

Doprowadzimy do skutecznej i szybkiej sprzedaży (lub wynajęcia) Twojej nieruchomości. Zrobimy co w naszej mocy, by nasze działania doprowadziły do udanej transakcji na jak najlepszych warunkach dla Ciebie.

Czytaj więcej...

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.