Korzyści z naszego pośrednictwa

Tylko u nas!
Niskie koszty obsługi. Oszczędność Twojego czasu. Sprawdzenie nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego. Bezpłatne konsultacje w sprawie stawki ofertowej.
Bezpieczeństwo
Dokładne sprawdzenie kontrahentów. Przygotowanie umowy najmu lub sprzedaży. Kilkanaście lat doświadczeń na rynku nieruchomości. Ubezpieczenie pośrednika. Duża wiedza o rynku lokalnym.
Marketing Twojej nieruchomości
Przygotowanie oferty nieruchomości. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajęcia. Oferowanie na wiodących portalach. Oferowanie nieruchomości w mediach społecznościowych. Przygotowanie fotografii i video. Współpraca z innymi biurami.
Nasze zadania
Aktywne poszukiwanie kontrahentów. Prezentacja nieruchomości zainteresowanym. Stały monitoring pozycji nieruchomości na rynku lokalnym. Bieżące raportowanie dla Ciebie.

Zapewnimy Ci kompleksową obsługę w sprzedaży lub wynajmie Twojej nieruchomości. Dzięki znajomości rynku, cen ofertowych oraz rzeczywistych cen transakcyjnych możemy Tobie doradzić w strategii i wysokości ceny ofertowej. Dokonamy analizy rynku lokalnego, analizy konkurencyjności Twojej nieruchomości na tle właściwego rynku lokalnego.

Nasze doświadczenie i wiedza

Dobrze wiemy, że sprzedaż nieruchomości wiązać się może z silnymi emocjami, to trudna decyzja. Ze swym domem możesz mieć wiele przyjemnych wspomnień, możesz z nostalgią wspominać chwile gdy go urządzałeś, remontowałeś. Z Twoim biurem mogą się wiązać największe Twoje sukcesy zawodowe, Twoi najlepsi klienci i najlepsi współpracownicy. Skoro trzeba dokonać zmian i sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość. Zleć to doświadczonym profesjonalistom!

Nasze zobowiązanie wobec Ciebie

Jesteśmy dumni z naszego podejścia do sprzedaży nieruchomości. Nasz sposób działania wynika z naszej osobowości i naszych doświadczeń. Jesteśmy przekonani, że za każdą transakcją stoją ludzie którzy powierzyli nam swój nierzadko największy dorobek życia. Możemy Cię zapewnić, że zawsze będziesz miał dokładną wiedzę na temat warunków transakcji, a nasze działania będą ukierunkowane na spełnienie Twoich celów na najlepszych możliwych warunkach. Twoje zdanie jest dla nas najważniejsze, a my chętnie Ci doradzimy jak osiągnąć jeszcze korzystniejszy wynik sprzedaży. Uwielbiamy korzystać z nowych technologii, robimy to dla najlepszej prezentacji oferowanych nieruchomości, wciąż się staramy by rynkowa ekspozycja Twojej oferty była jak najlepsza. Marketing nieruchomości dostosowujemy do rodzaju oferty, zależnie od potrzeb opieramy się na popularnych lub branżowych portalach internetowych, mediach społecznościowych oraz naszych licznych dotychczasowych kontaktach zawodowych.

I mimo, że wszystko to jest bardzo ważne dla osiągnięcia celu, to jednak dla nas najważniejszym czynnikiem na wciąż zmieniającym się rynku nieruchomości są trwałe relacje z Klientami. Staramy się je budować i wkładamy w to wiele wysiłku.

  • Oferty nieruchomości zamieszczamy w naszym serwisie internetowym lub na portalach branżowych, bo badania dowodzą, że ta forma prezentacji jest najskuteczniejsza. Ale wykorzystujemy także inne formy prezentacji ofert np. media społecznościowe, prezentacje video, prezentacje online, organizujemy dni otwarte.
  • Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości, by zapewnić Ci że nasze działania przyniosą zamierzony efekt, przecież ważna jest skuteczność!
  • Każda nieruchomość którą oferuje nasze biuro została sprawdzona, sami dokonujemy ich oględzin. Dokładamy wiele starań by nasza oferta była aktualna i kompletna.
  • Myślisz o cenie nieruchomości? Jeśli potrzebujesz, to doradzimy Ci za ją ceny ofertową wystawić nieruchomość lub jakiej ceny oczekiwać. A dla szczególnie wymagających Klientów nasz rzeczoznawca sporządzi profesjonalną wycenę.
  • W każdej transakcji są przynajmniej dwie strony umowy. Nie ograniczmy się tylko do ofertowania i prezentacji Twojej oferty. Pomagamy też osobom zainteresowanym Twoją nieruchomością, bo przecież ważna jest skuteczność oferty.
  • Nadzorujemy proces sprzedaży do samego końca. A jeśli po udanej transakcji zechcesz zaprosić nas na przyjęcie z okazji nowego mieszkania, chętnie skorzystamy.

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.