pośrednik w obrocie nieruchomościami

Skuteczny pośrednik nieruchomości

Oferujemy, pośrednictwo z sprzedaży nieruchomości, pośrednictwo w zakupie nieruchomości, skuteczne poszukiwanie najemców lokali oraz pośrednictwo w wynajmie.

  • Skuteczność
  • Profesjonalizm
  • Doświadczenie
  • Znajmość rynku

Będziemy zaszczyceni, prowadząc proces sprzedaży z Tobą, jesteśmy wdzięczni za możliwość reprezentowania Ciebie i Twojego domu!

Nasze doświadczenie i wiedza

Dobrze wiemy, że sprzedaż nieruchomości wiąże się dla Ciebie z silnymi emocjami, to trudna decyzja. Z domem możesz mieć wiele przyjemnych wspomnień, możesz z nostalgią wspominać chwile gdy go urządzałeś, remontowałeś.

Z Twoim biurem mogą się wiązać największe Twoje sukcesy zawodowe, Twoi najlepsi klienci i najlepsi współpracownicy.

Skoro trzeba dokonać zmian i sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość. Zleć to doświadczonym profesjonalistom!

Nasze zobowiązanie wobec Ciebie

Jestesmy dumni z naszego podejścia do sprzedaży nieruchomości. Nasz sposób działania wynika z naszej osobowiści i naszych doświadczeń. Jesteśmy przekonani, że za każdą transakcją stoją ludzie którzy powierzyli nam swój nierzadko największy dorobek życia.

Możemy Cię zapewnić, że zawsze będziesz miał dokładną wiedzę na temat warunków transakji, a nasze działania będą ukierunkowane na spełnienie Twoich celów na najlepszych możliwych warunkach. Twoje zdanie jest dla nas najważniejsze, a my chętnie Ci doradzimy jak osiągnąć jeszcze korzystniejszy wynik sprzedaży.

Uwielbiamy korzystać z nowych technologii, robimy to dla najlepszej prezentacji oferowanych nieruchomości, wciąż się staramy by rynkowa ekspozycja Twojej oferty była jak najlepsza. Marketing nieruchomości dostosowujemy do rodzaju oferty, zależnie od potrzeb opieramy się na popularnych lub branżowych portalach internetowych, mediach społecznościowych oraz naszych licznych dotychczasowych kontaktach zawodowych.

I mimo, że wszystko to jest bardzo ważne dla osiągnięcia celu, to jednak dla nas najważniejszym czynnikiem na wciąż zmieniającym się rynku nieruchomości są trwałe relacje z Klientami. Staramy się je budować i wkładamy w to wiele wysiłku.

  • Oferty nieruchomości zamieszczamy w naszym serwisie internetowym lub na portalach branżowych, bo badania dowodzą, że ta forma prezentacji jest najsuteczniejsza. Ale wykorzytujemy także inne formy prezentacji ofert np. media społecznościowe, prezentacje video.
  • Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości, by zapewnić Ci że nasze działania przyniosą zamierzony efekt (sprzedaż lub zakup), przecież ważna jest skuteczność!
  • Każda nieruchomość którą oferuje nasze biuro została sprawdzona, sami dokonujemy ich oględzin. Dokładamy wiele starań by nasza oferta była aktualna i kompletna.
  • Myślisz o cenie nieruchomości? Jeśli potrzebujesz, to doradzimy Ci za ją ceny ofertową wystawić nieruchomość lub jakiej ceny oczekiwać. A dla szczególnie wymagających Klientów nasz rzeczoznawca sporządzi profesjonalną wycenę.
  • W każdej transakcji są przynajmniej dwie strony umowy. Nie ograniczmy się tylko do ofertowania i prezentacji Twojej oferty. Pomagamy też osobom zainteresowanym Twoją nieruchomością, bo przecież ważna jest skuteczność oferty.
  • Nadzorujemy proces sprzedaży do samego końca. A jeśli po udanej transakcji zechcesz zaprosić nas na przyjęcie z okazji nowego mieszkania, chętnie skorzystamy.

Zgłoś nieruchomość

Formularz kontaktowy

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.