Czas na Łazarz
PLN 450
Wycenimy Twoje mieszkanie na poznańskim Łazarzu w korzystniejszej cenie. Warto skorzystać.
Czas na Naramowice
PLN 450
Kupujesz mieszkanie od dewelopera, a bank żąda wyceny. Teraz operat szacunkowy w lepszej cenie.
Kochamy Winogrady
% -10
Upust na wycenę mieszkań spółdzielczych i własnościowych na poznańskich Winogradach.

Wycena wartości nieruchomości to jedna z naszych podstawowych usług. Od niej zaczynaliśmy naszą działalność w obsłudze nieruchomości na pocztątku istnienia firmy. Od lat sporządzamy operaty szacunkowe dla wciąż powiększającej się grupy Klientów.

Do naszych Klientów należą osoby fizyczne, przedsiębiorstwa, banki, jednostki budżetowe, wspólnoty mieszkaniowe oraz specjaliści z zakresu ubsługi nieruchomości np. pośrednicy, zarządcy, deweloperzy, prawnicy.

czytaj więcej

Nasz zespół zarządzaniem nieruchomosciami zajmuje się od 2005 roku. Zajmujemy się obsługą zasobu mieszkaniowego (wspólnoty mieszkaniowe, spółdzialnie mieszkaniowe, obsługa najmu) oraz nieruchomości komercyjnych (obiekty handlowo-usługowe oraz logistyczne). Nasza działalność nie ogranicza się do bieżącego administrowania, często wykonujemy analizy opłacalności i opracowania z zakresu zarządzania. Doradzamy spółdzialniom i wspólnotom np. w zakresie opłacalności sprzedaży części wspólnych (np. strychów, pomieszceń gospodarczych), przekształceń własnościowych, zmian sposobu zarządzania. Prowadzimy komercjalizację nieruchomości komercyjnych.

czytaj więcej...

Pomysł obsługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami powstał w skutek sugestii naszych Klientów, dla których wykonywaliśmy inne usługi związane z nieruchomościami. Z tego właśnie wynika więc nasz dokładny sposób działania, wierzymy w siłę kontaktu osobistego i trwałe relacje z Klientami.

Jesteśmy przekonani że ważna jest jakość oferty i dobre przygotowanie do obsługi, a nie liczba nieruchomości w ofercie. Tylko u nas każdą nieruchomość w ofercie sprawdza rzeczoznawca majątkowy.

czytaj więcej

Decyzję o inwestowaniu w nieruchomości warto poprzeć gruntowną i uporządkowaną wiedzą, warto skorzystać z usług specjalistów. Nie można wyzbyć się zupełnie ryzyka ale można je zminimalizować, dokładnie analizując i badając rynek nieruchomości, dlatego wykonujemy opracowania analityczne i koncepcje wykorzystania nieruchomości, analizy projektów deweloperskich, analizy stanu prawnego itp.

Czytaj więcej...

Dla inwestujących w nieruchomości wykonujemy opracowania dokumentacyjne i uzyskujemy dokumentu urzędowe związane z nieruchomościami.

Czytaj więcej...

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.