Warto znać wartość!

Sporządziliśmy już kilka tysięcy wycen nieruchomości, nasi Klienci oparli o nasze wyceny swoje decyzje osobiste i biznesowe.
Wyceny nieruchomości prowadzimy w oparciu o dokładną bazę danych o cenach transakcyjnych nieruchomości.
Wycena nieruchomości to zaledwie ułamek procenta wartości nieruchomości, podejmuj więc decyzje wyposażony w wiedzę.
Wycenę sporządzi dla Ciebie uprawniony rzeczoznawca majątkowy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nasza firma zajmuje się szacowaniem wartości nieruchomości od 2008 roku. Nasz główny rzeczoznawca majątkowy sporządził już zapewne tysiące wycen nieruchomości, m.in. mieszkań, domów jednorodzinnych, magazynów, kamienic, biurowców, a także projektów deweloperskich. Zajmujemy się też zarządzaniem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, co zapewnia nam doskonałą znajomość rynkowych trendów.

Poznań, jego okolice i Wielkopolska to główny obszar działania w zakresie wyceny nieruchomości.

Czy potrzebna na Ci szybka i dokładna wycena nieruchomości? Wykonamy wycenę działki, wycenę domu, wycenę mieszkania, wycenę lokalu użytkowego, lub wycenę obiektu komercyjnego (wycenę biurowca, wycenę magazynu, wycenę projektu deweloperskiego). Wykonujemy opracowania z zakresu wyceny praw do nieruchomości, oraz wyceny nieruchomości dla potrzeb kredytowych. Nasz rzeczoznawca majątkowy wykona dla Ciebie wycenę nieruchomości w formie operatu szacunkowego. Oczywiście posiadamy stosowne uprawnienia państwowe.

Wielu specjalistów, takich jak zarządcy, pośrednicy, bankowcy i inni, przy podejmowaniu decyzji związanych z obrotem i inwestycjami na rynku nieruchomości powołuje się na operaty szacunkowe. Wiele procedur administracyjnych wymaga tego dokumentu, wiele przepisów prawnych wprost obliguje urzędników do korzystania z operatów szacunkowych. Czym więc jest operat szacunkowy?

Czytaj więcej...

Twórcą firmy, głównym rzeczoznawcą majątkowym i specjalistą od wycen jest Maciej Wełnicki, który ma duże doświadczenie w wycenie nieruchomości. Wykonywał oszacowanie wartość nieruchomości dla firm paliwowych, samorządów, deweloperów, wielu osób prywatnych. To otwarty specjalista, który chętnie Tobie pomoże.

Czytaj więcej...

Rzeczoznawca majątkowy - czyli kto? Poznaj kilka informacji, a zdecydujesz się korzystać z jego usług. Rzeczoznawca majątkowy może sporządzić dla Ciebie operat szacunkowy dzięki któremu będziesz łatwiej i trafniej podejmować decyzje dotyczące nieruchomości. Przekonasz się, że warto korzystać z usług doświadczonego profesjonalisty w obsłudze nieruchomości.

Czytaj więcej...

Wycena nieruchomości dla sektora bankowego jest kluczowa dla rynku nieruchomości i rynku kapitałowego. To od wartości nieruchomości banki kalkulują współczynnik LTV, tak istotny dla analizy ryzyka kredytowego. 

Czytaj więcej...

Mamy duże doświadczenie, sporządziliśmy już setki wycen. Wyceniamy mieszkania, lokale użytkowe, grunty, nieruchomości komercyjne i wiele innych typów nieruchomości. Możemy zaproponować Ci wycenę niemal każdej nieruchomości. Zobacz co wyceniamy!

Czytaj więcej...

Wykonujemy wyceny nieruchomości dla wielu potrzeb. Zobacz w czym jeszcze możemy Tobie pomóc.

Czytaj więcej...

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.