Warto znać wartość!

Sporządziliśmy już kilka tysięcy wycen nieruchomości, nasi Klienci oparli o nasze wyceny swoje decyzje osobiste i biznesowe.
Wyceny nieruchomości prowadzimy w oparciu o dokładną bazę danych o cenach transakcyjnych nieruchomości.
Wycena nieruchomości to zaledwie ułamek procenta wartości nieruchomości, podejmuj więc decyzje wyposażony w wiedzę.
Wycenę sporządzi dla Ciebie uprawniony rzeczoznawca majątkowy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Twórcą firmy, głównym rzeczoznawcą majątkowym i specjalistą od wycen jest Maciej Wełnicki, który ma duże doświadczenie w wycenie nieruchomości. Wykonywał oszacowanie wartość nieruchomości dla firm paliwowych, samorządów, deweloperów, wielu osób prywatnych. To otwarty specjalista, który chętnie Tobie pomoże.

Dzień dobry, nazywam się Maciej Wełnicki i zapraszam Cię do współpracy.

  • Firmę WELNICKI.PL - wycena i obsługa nieruchomości stworzyłem w 2008 roku, a z rynkiem nieruchomości związany jestem od 2005 roku, wcześniej zawodowo zajmowałem się obsługą nieruchomości, pracując w trzech bankach komercyjnych.
  • Ukończyłem Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (który do dziś mile wspominam), specjalizowałem się w dziedzinie geodezji i szacowania nieruchomości. Nadal uważam, że uczelnia dobrze mnie przygotowała do kariery zawodowej, a przygoda z geodezją spowodowała, że do każdej wyceny podchodzę jak inżynier, od podstaw.
  • Dotychczas wykonałem już pewnie kilka tysięcy wycen, od małych nieruchomości o niedużych wartościach, do prestiżowych projektów deweloperskich o wartości kilkuset milionów.
  • Lubię dzielić się wiedzą ze swoimi Klientami, współpracownikami. Miałem okazję pomóc kilku osobom w rozpoczęciu kariery zawodowej na rynku nieruchomości, wspomagając ich w praktykach studenckich i zawodowych. Jako promotor prowadziłem z powodzeniem praktyki dla osób chcących zdobyć licencje na wykonywanie zawodów nieruchomościowych. Udzielam się także jako wykładowca w szkoleniach, kursach i studiach podyplomowych z dziedziny nieruchomości, które organizowały m.in. Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników i Zarządców oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu.
  • Szczególnie interesuje mnie tematyka wpływu jakości obsługi nieruchomości na jej wartość, ukończyłem studia z zakresu zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa, zdobyłem licencje zarządcy nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami. Jestem zdania, że należy integrować zawody nieruchomościowe, rzeczoznawca majątkowy, który jest też zarządcą nieruchomości i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami lepiej analizuje rynek nieruchomości.
  • Dzięki bliskiej współpracy z jedną z największych poznańskich spółek zarządzających nieruchomościami miałem okazję uczestniczyć w zarządzaniu nieruchomościami o powierzchni kilkuset tysięcy metrów kwadratowych. Bardzo sobie cenię te doświadczenia. Przez kilka lat byłem też prezesem dwóch spółdzielni mieszkaniowych.
  • Sam też chętnie uczestniczę w szkoleniach, seminariach i konferencjach, bo wiedzy nigdy dość! Uczestniczyłem, w szkoleniach organizowanych przez Związek Banków Polskich i Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych z zakresu wycen dla sektora bankowego
  • Jestem członkiem Stowarzyszenia Wielkopolska Baza Cen Nieruchomości, w którym wraz z grupą aktywnych rzeczoznawców tworzymy profesjonalną bazę danych o cenach transakcyjnych nieruchomości.
  • Ukończyłem szereg szkoleń organizowanych przez CCIM Institute z Chicago z zakresu analizy komercyjnych nieruchomości inwestycyjnych.
  • Zapraszam Cię do współpracy, możesz skorzystać z wielu lat moich doświadczeń i wciąż zdobywanej wiedzy zamawiając wycenę nieruchomości.

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.