Korzyści z zarządzania

Warto korzystać ze współpracy z doświadczonym zarządcą nieruchomości. Zarządca dba o ważne składniki Twojego majątku.
Korzystając z usług sprawdzonych zarządców od lat działających z sukcesem na rynku lokalnym.
Nasza współpraca to też lepsza cena dla Ciebie. Znamy rynek lokalnych usług dla Twojej nieruchomości.
Przekaż informację o tej ofercie też swoim sąsiadom. Zmieńcie zarządcę swojej nieruchomości na lepszego.

Zarządzaniem nieruchomościami zajmujemy się od 2005 roku, mamy więc już wiele lat doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami. Twórca firmy Maciej Wełnicki to doświadczony zarządca nieruchomości, który obsługą nieruchomościami zajmuje się dawna, zarządza zasobem wielu nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, funkcjonujących zarówno w formie wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni oraz nieruchomości spółek handlowych i osób fizycznych. To także rzeczoznawca majątkowy z wieloletnią praktyką w wycenie nieruchomości i pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Poznań, jego okolice to główny obszar działania firmy, ale wykonywaliśmy usługi dla Klientów z całej Polski oraz dla Klientów z zagranicy.

Nasze działania opieramy o wiedzę, entuzjazm i duże doświadczenie zdobywane od wielu lat. Wciąż się uczymy bo lubimy wyzwania, a świat wciąż się zmienia. Mamy jasną wizje zarządzania nieruchomościami, wciąż myślimy o przyszłości, jesteśmy elastyczni w działaniu, staramy się poznać oczekiwania Klienta i je spełnić, lubimy ludzi i kontakt z nimi.

Czytaj więcej...

Od 2005 roku zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych. Rozumiemy potrzeby małej społeczności, staramy się pogodzić interesy wspólnoty jako całości i każdego jej mieszkańca z osobna, dzięki temu jesteśmy w stanie osiągać postawione nam cele i zapewnić pełną satysfakcję z naszych usług.

Czytaj więcej...

To usługa dla właścicieli budynków i lokali mieszkalnych oraz użytkowych, którzy oczekują profesjonalnej obsługi nieruchomości przeznaczonych na wynajem. To usługa dla osób, którym zależy na indywidualnej obsłudze, dostosowanej do ich potrzeb. To także usługa dla osób przebywających czasowo poza krajem, a posiadających tu swoje nieruchomości.

Czytaj więcej...

Proces deweloperski zbliża się ku końcowi? Budynek niemal gotowy, mieszkania już w sprzedaży, a Ty nie wiesz co dalej. Jak zorganizować wspólnotę mieszkaniową? Kto ją ma zorganizować, deweloper, czy nabywcy mieszkań? To zadanie zostaw Nam, profesjonalistom w zarządzaniu nieruchomościami.

Czytaj więcej...

Dbamy o wyższe zwroty z inwestycji w nieruchomości komercyjne poprzez zmniejszenie kosztów operacyjnych i zwiększenie wartości dochodowej nieruchomości. Wykorzystujemy wiedzę i procedury opracowane przez instytut CCIM.

Czytaj więcej...

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.