Custom

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami

  • Wspólnoty mieszkaniowe
  • Budynki mieszkalne
  • Obsługa najmu mieszkań
  • Obiekty komercyjne

Mamy kilkanaście lat doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami. Twórca firmy Maciej Wełnicki to doświadczony zarządca nieruchomości, który zarządzaniem nieruchomościami zajmuje się od 2005 roku, zarządza zasobem wielu nieruchomości, to także rzeczoznawca majątkowy z wieloletnią praktyką w wycenie nieruchomości i pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Poznań, jego okolice to główny obszar działania firmy, ale wykonywaliśmy usługi dla Klientów z całej Polski oraz dla Klientów z zagranicy. W zakresie zarządzania nieruchomościami oferujemy zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi, zarządzanie najmem lokali, zarządzanie obiektami komercyjnymi.

Nasze działania opieramy o wiedzę, entuzjazm i duże doświadczenie zdobywane od wielu lat.

Specjalizujemy się w zarządzaniu zasobem mieszkaniowym i usługowo-biurowym. Usługi zarządzania wykonujemy na terenie Poznania i jego okolic.

Czytaj więcej...

Proces deweloperski zbliża się ku końcowi? Budynek niemal gotowy, mieszkania już w sprzedaży, a Ty nie wiesz co dalej. Jak zorganizować wspólnotę mieszkaniową? Kto ją ma zorganizować, deweloper, czy nabywcy mieszkań? To zadanie zostaw Nam, profesjonalistom w zarządzaniu nieruchomościami.

Czytaj więcej...

Oo 2005 roku zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych. Rozumiemy potrzeby małej społeczności, staramy się pogodzić interesy wspólnoty jako całości i każdego jej mieszkańca z osobna, dzięki temu jesteśmy w stanie osiągać postawione nam cele i zapewnić pełną satysfakcję z naszych usług.

Czytaj więcej...

Dbamy o wyższe zwroty z inwestycji w nieruchomości komercyjne poprzez zmniejszenie kosztów operacyjnych i zwiększenie wartości dochodowej nieruchomości. Wykorzystujemy wiedzę i procedury opracowane przez instytut CCIM.

Czytaj więcej...

To usługa dla właścicieli budynków i lokali mieszkalnych oraz użytkowych, którzy oczekują profesjonalnej obsługi nieruchomości przeznaczonych na wynajem. To usługa dla osób, którym zależy na indywidualnej obsłudze, dostosowanej do ich potrzeb. To także usługa dla osób przebywających czasowo poza krajem, a posiadających tu swoje nieruchomości.

Czytaj więcej...

Przygotowanie nieruchomości do wynajęcia lub sprzedaży to nowa usługa na polskim rynku, którą opieramy o home staging i social media. Usługa przeznaczona jest dla osób, którym zależy na rentownej sprzedaży bądź wynajmie nieruchomości w szybkim czasie. Polega na uzasadnionym, ale stosunkowo niewielkim, nakładzie na uatrakcyjnienie nieruchomości oraz prezentowaniu nieruchomości z wykorzystaniem marketingu społecznościowego.

Czytaj więcej...

Formularz kontaktowy

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.