Korzyści z zarządzania

Warto korzystać ze współpracy z doświadczonym zarządcą nieruchomości. Zarządca dba o ważne składniki Twojego majątku.
Korzystając z usług sprawdzonych zarządców od lat działających z sukcesem na rynku lokalnym.
Nasza współpraca to też lepsza cena dla Ciebie. Znamy rynek lokalnych usług dla Twojej nieruchomości.
Przekaż informację o tej ofercie też swoim sąsiadom. Zmieńcie zarządcę swojej nieruchomości na lepszego.

Dbamy o wyższe zwroty z inwestycji w nieruchomości komercyjne poprzez zmniejszenie kosztów operacyjnych i zwiększenie wartości dochodowej nieruchomości. Wykorzystujemy wiedzę i procedury opracowane przez instytut CCIM.

Oferta

Oferujemy, dostosowane do potrzeb każdego Klienta i typu nieruchomości, strategie zarządzania nieruchomością. Ofertę kierujemy do deweloperów i właścicieli nieruchomości oraz inwestorów którzy dopiero rozważają inwestycje w nieruchomości. Dzięki naszemu doświadczeniu w zarządzaniu nieruchomościami możesz zoptymalizować wartość nieruchomości, koszty i dochody, oraz zwiększyć efektywności kapitału zainwestowanego w nieruchomości komercyjne.

Oferujemy zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi:

  • Handlowymi (galerie i centra handlowe)
  • Biurowymi (biurowce, kamienice biurowe, parki biurowe).
  • Magazynowymi (magazyny, składy, place składowe i parkingowe, parkingowce, centra logistyczne).
  • Przemysłowymi.
  • Wielofunkcyjnymi.

Specjalizujemy się w obsłudze obiektów średniej wielkości (kilka i kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych.

Komercjalizacja

Wspomagamy realizację celów finansowych i osiągnięcie satysfakcjonujących stóp zwrotu z kapitału zainwestowanego w nieruchomość poprzez aktywne podejście do rynkowej pozycji nieruchomości na silnie konkurencyjnym rynku.

Dzięki analitykom rynku nieruchomości wspomaganym przez rzeczoznawców ds. wyceny nieruchomości nasi pośrednicy nieruchomości ustawicznie kontrolują pozycję zarządzanych nieruchomości na rynku, by rozpoznawać trendy i znać bieżące informacje.

Dzięki znajomości rynku lokalnego i pozycji nieruchomości oraz dzięki znajomości branży pośrednicy ds. najmu mogą skutecznie pozyskać i utrzymać kluczowych najemców.

Nasza idea zarządzania

W kulturze nasz firmy celem zarządzania nieruchomością komercyjną jest jej zapełnienie Najemcami i ich Klientami, cel ten jest zbieżny z celem właściciela i celem Najemców, dlatego to się sprawdza! Poprzez typowanie odpowiednich najemców osiągamy zwiększenie obrotów najemców oraz optymalny przychód dla wynajmującego.

Na strategię rozwoju i funkcjonowania zarządzanej nieruchomości wpływa wielkość miejscowości, czynniki demograficzne, sąsiedztwo nieruchomości, lokalizacja i jakość obiektów konkurencyjnych oraz oczekiwania co do przyszłości tych czynników. Tak opracowana strategia rozwoju i funkcjonowania nieruchomości jest dla nas podstawą do zarządzania zmianami dostosowującymi zarządzaną nieruchomość do wciąż zmiennych warunków rynkowych. My nie tylko biernie obserwujemy rynek lokalny, my podejmujemy próby wpływania na niego.

Kompletna usługa

W ramach zarządzania nieruchomością komercyjną zapewniamy:

  • Zarządzanie techniczne
  • Facility Management (zarządzanie obiektowe)
  • Wynajem
  • Zarządzanie umowami najmu
  • Zarządzanie finansami

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.