Korzyści z zarządzania

Warto korzystać ze współpracy z doświadczonym zarządcą nieruchomości. Zarządca dba o ważne składniki Twojego majątku.
Korzystając z usług sprawdzonych zarządców od lat działających z sukcesem na rynku lokalnym.
Nasza współpraca to też lepsza cena dla Ciebie. Znamy rynek lokalnych usług dla Twojej nieruchomości.
Przekaż informację o tej ofercie też swoim sąsiadom. Zmieńcie zarządcę swojej nieruchomości na lepszego.

Nasze działania opieramy o wiedzę, entuzjazm i duże doświadczenie zdobywane od wielu lat. Wciąż się uczymy bo lubimy wyzwania, a świat wciąż się zmienia. Mamy jasną wizje zarządzania nieruchomościami, wciąż myślimy o przyszłości, jesteśmy elastyczni w działaniu, staramy się poznać oczekiwania Klienta i je spełnić, lubimy ludzi i kontakt z nimi.

Nasza wizja zarządzania

Celem naszego zarządzania nieruchomościami jest satysfakcja Klienta i zgodność działań z przepisami prawa. Nasze działania koncentrują się przede wszystkim na komforcie zamieszkania i pracy, dbamy o zapewnienie bieżącego funkcjonowania nieruchomości, spokoju jej użytkowników i właścicieli, a także racjonalną minimalizację kosztów i maksymalizację zysków z nieruchomości.

Myślimy o przyszłości

Wszystkie działania realizujemy poprzez perspektywiczne kreowanie przychodów z nieruchomości i racjonalne koszty utrzymania. Jesteśmy zwolennikami działań przemyślanych, dokładnych i ewolucyjnych. Prowadzimy działalność zgodnie z polskim prawem w oparciu o licencje zawodowe zarządców nieruchomości wydane przez ministerstwo infrastruktury.

Działamy elastycznie

Każda nieruchomość jest inna, bo mieści się w specyficznym otoczeniu, zamieszkują ją różni ludzie, różne są rozwiązania techniczne, i - mimo że opracowaliśmy własne procedury zarządzania - to jednak podchodzimy do nich elastycznie, by móc dostosować je do nieruchomości i ludzi z nich korzystających.

Rozumienie potrzeb Klienta

Najważniejsze jest dla nas zrozumienie potrzeb Klienta, działamy dla niego i na jego zlecenie. Pomagamy w realizacji jego wizji rozwoju nieruchomości. Lubimy rozmawiać z ludźmi by poznać ich potrzeby, oczekiwania i cele. Zarządzanie nieruchomościami polega wykonywaniu jak najlepiej poleceń Klienta, nie zaś na rządzeniu nieruchomością za Klienta.

Cenimy kontakt bezpośredni

Nasza wizja zarządzania nieruchomościami, jest odmienna od administrowania znanego z dużych spółdzielni mieszkaniowych, nie jest też zgodna z wizją bezosobowego zarządzania korporacyjnego wykonywanego przez duże firmy zarządzające. My cenimy kontakt z naszymi Klientami.

Zarządzanie przez użyteczność i wartość nieruchomości

Nasza wizja zarządzania nieruchomościami bardziej jest zbliżona do osobistego, bezpośredniego kontaktu, znanego zarządcom majątku. Chcemy być nowocześni w działaniu, przy zachowaniu osobistego kontaktu, zaufania i profesjonalizmu. Koncentrujemy się na zapewnieniu użyteczności nieruchomości wynikającej z jej funkcji (np. mieszkaniowej, biurowej itp.) ciągle dbając o wartość nieruchomości, łączymy przecież zawody zarządcy, pośrednika i rzeczoznawcy majątkowego.

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.